top of page
Szukaj

Najlepsze ekspresy do kawy do minimalistycznego wnętrza w Stylu Hazel

Kochasz dobrą kawę i minimalizm? Zobacz jakie ekspresy najlepiej wpiszą się w Twoje nowe wnętrze (mam nadzieję, że będzie w szykownym i odprężającym Stylu Hazel).


Nasz mini przegląd zaczniemy od pozycji nr. 5 KRUPS EA895E Evidence One. Elegancki ciśnieniowy ekspres ma bardzo elegancki wygląd w kolorze taupe. 10 rodzajów kaw i herbat, jakie przyrządza z pewnością wystarczy na wiele okazji. Dzięki aplikacji, możesz zobaczyć, jak ekspres będzie wyglądał w Twojej kuchni. Aplikację znajdziesz na stronie produktu w sklepie, o tutaj.

Kolejne 4 miejsce na naszym podium zajął ekpres Delonghi ECAM290.61.SB. Nie tylko wygląd w nim zachwyca, ale, co więcej możliwość robienia spersonalizowanych napoi. Raj dla kreatywnych dusz.
Ten piękny ekspres o eleganckim wykończeniu znajdziesz tutaj, gdzie możesz przeczytać jego pełną specyfikację.Na 3 miejscu w naszym rankingu znalazł się DOLCE GUSTO KRUPS INFINISSIMA TOUCH za przepiękny kolor i ciekawą, nowoczesną formę. Kawa w kapsułkach to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią swój czas i lubią wypić dobrą filiżankę kawy w różnych smakach. Bogactwo smakowych kapsułek po prostu jest ogromne i można naprawdę odkrywać przeróżne smakowe wariacje. Kawa o smaku tiramisu, wanilii burbon, cynamonu? Oczywiście. Sam ekspres zobaczysz tutaj.

Zbliżamy się do 1 miejsca, ale jeszcze przed nami 2. Na drugim miejscu klasyczna forma stworzona przez luksusową markę Miele. Jeśli kochasz kawę i dobry, elegancki wygląd, ta propozycja jest idealna dla Ciebie. Ten niesamowity ekspres można obsługiwać za pomocą smartfona. Zobacz tę piękność na stronie o tutaj.
No i mamy nasz numer 1. SMEG BCC02TPMEU koniecznie w odcieniu taupe. Ten totalnie minimalistyczny design skradł nasze serca. Minimalizm przejawia się również w funkcjach i prostocie obsługi i właśnie za to, również pokochali go inni ludzie. Jeśli planujesz zakup innych urządzeń marki Smeg, z pewnością ten ekspres wpiszę się idealnie w otoczenie. Więcej o ekspresie przeczytasz tu.


Tym akcentem kończymy nasz mini ranking najpiękniejszych ekspresów do minimalistycznego wnętrza, a Tobie życzymy smakowitej porannej kawy.


32 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page