top of page
Szukaj

Najnowsze, topowe elementy w wyposażeniu wnętrza.

Zaktualizowano: 22 lut 2023

Dziś zajmiemy się topowymi elementami wyposażenia wnętrza, które uczynią Twoje nowe wnętrze wygodnym w użytkowaniu i ulta nowoczesnym. Jeśli interesujesz się tematyką związaną z wykończeniem wnętrza, część rozwiązań możesz znać, jeśli nie śledzisz wnętrzarskich nowinek i chcesz zlecić swoje wykończenie architektowi, zostań ze mną do końca posta, bo nie każdy architekt śledzi najnowsze trendy i Ci zaproponuje takie rozwiązania.


Zaczynamy od zasłon działających na pociągnięcie. Wystarczy pociągnąć lekko za zasłonę, by dać jej sygnał, by się zsunęła lub rozsunęła. Sprytne. Szczególnie polecam to rozwiązanie w domach, gdzie zasłony są wieszane przez dwie kondygnacje i trzeba by się sporo namęczyć, by zasłonić dobrze wielkie okna. Nie chodzi nawet o zasłony, ale o sam elektryczny karnisz, który pozwala na to, by zasłony działały same. Starszą opcją są zasłony na pilota.


Rozwiązanie te najlepiej przemyśleć już na etapie projektu, ponieważ karnisze elektryczne wymagają źródła zasilania, więc dobrze, by gniazdko było stosunkowo blisko każdego takiego karnisza. Zasłony i elektryczne karnisze mogą być kupowane oddzielnie, choć naszym klientom polecam sklepy, które mają w swojej ofercie zarówno zasłony (oczywiście materiał dobieram pod dany projekt), jak i montaż karniszy, również tych elektrycznych. Cały system jest więc montowany przez zewnętrzną firmę wraz z zasłonami przyszykowanymi na wymiar.


Kolejną świetną rzeczą są listwy ukryte. Jeśli marzysz o drzwiach licowanych ze ścianą, ukryte listwy będą najlepszym wyborem, jeśli chodzi o estetykę pomieszczeń. Listwy mogą być wypełnione białym aluminium lub materiałem podłogi albo płytą gk. Kolejną opcją są listwy metalowe minimalistyczne wykonane przy podłodze. Sprawdzą się w nowoczesnych lub industrialnych wnętrzach.
Marzysz o wyspie kuchennej, ale nie znosisz wiszących tub — wyciągów montowanych do sufitu? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie są wyciągi nablatowe lub schowane w suficie podwieszanym.
Kiedykolwiek miałeś problem z tym, by zdjąć rzeczy z górnych wieszaków w garderobie? Jeśli tak, drążki teleskopowe z możliwością opuszczenia będą Twoim ulubieńcem w nowym domu. Drążek ma możliwość obniżenia i wygodnego zdjęcia obrań.


Uwielbiasz gotować na kuchence gazowej, ale nie za bardzo podoba Ci się staromodny design kuchenek gazowych? Zobacz eleganckie płyty gazowe. Minimalistyczny design sprawdzi się nawet we wnętrzach w stylu klasycznym lub modern classic. To jednak nie wszystko. Jeszcze piękniej prezentują się same palniki w blacie kuchennym. Prostota i elegancja w jednym.


Kolejne nowoczesne elementy wnętrza w kolejnym poście. Post nie był sponsorowany przez żadną markę ani producenta. Przy projektach wnętrz również cenimy sobie pieniądze naszych klientów i wybieramy im tylko takie elementy, które byłyby dla nich najlepszym wyborem.
211 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page