top of page
Szukaj

Nowinki techniczne, nowoczesnego domu.

Zaktualizowano: 2 cze 2023

Druga część tematu o nowinkach technicznych właśnie przed Tobą. Zapraszam Cię do przeczytania tego krótkiego posta.


Na uwagę zasługuje zlew zintegrowany. Już nie mogę się doczekać, aż będę mogła zaproponować go następnemu klientowi. Łatwy w czyszczeniu i elegancki.


Jedną w ciekawych nowości na rynku wnętrz są blaty z indukcją. Tę nowość widziałam już na zeszłorocznych targach wnętrz pod Warszawą. To nowość, która dopiero wkracza na rynek. Jeśli planujesz mieć we wnętrzu kuchenkę indukcyjną to te rozwiązanie jest ciekawym pomysłem. Minimalistyczny design rozwiązania zachwyci Cię podczas gotowania. Istna magia. Łatwe w sprzątaniu.Kolejną ciekawostką są ściany skalne. Bardzo mnie korci, by zaprojektować taką ścianę w sypialni jednego z klientów ;) Skaliste ściany wykonują specjalistyczne firmy lub są do kupienia jako oddzielny produkt. Na pewno jeśli, będziesz naszym klientem otrzymasz namiary gdzie kupić takie ściany.
Ostatnią nowością z jaką się dziś z Wami podzielę są parametryczne, drewniane ściany. Mogą stanowić świetne uzupełnienie ciepłego wnętrza, jednak wkomponowanie parametrycznych ścian musi iść w parze z charakterem wnętrza i być dobrze przemyślane, by nie było tandetnie.


No dobrze, jeszcze jedna rzecz z jaką chcę się z Wami podzielić. Lamele drewniane każdy pewnie zna, ale bardziej ponadczasową wersją (i bardziej elegancką), są panele betonowe ryflowane.


To już na dziś naprawdę wszystko. Nowoczesnych rozwiązań jest znacznie więcej, ale te najlepsze zostawiam tylko dla naszych klientów ;)154 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page