top of page
Szukaj

Porządek we wnętrzu trzeba zaprojektować. Zobacz jak my ułatwiamy życie naszych klientów.

Każdy, niezależnie od tego, czy lubi sprzątać, czy nie, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, że porządek łatwiej utrzymać, jeśli wszystko ma swoje miejsce. To, że być może teraz masz gdzieś lekki bałagan, nie znaczy, że jesteś bałaganiarzem. Prawdopodobnie nie masz odpowiedniej organizacji w szafach, na półkach, w szufladach lub wystarczającej ilości miejsca do przechowywania, by łatwo utrzymać porządek. Na szczęście, jeśli planujesz wykończenie nowego wnętrza, tym razem możemy wspólnie zaprojektować porządek w Twoim domu.

Brzmi dobrze, ale zobaczmy konkretne rozwiązania.Zacznijmy od butów. Nie tylko specjalne miejsce na buty w szafie sprawdzi się dobrze, jeśli w holu masz tendencję do zostawiania butów przed drzwiami wejściowymi, ale także dedykowane półki na buty, które pomogą utrzymać porządek.
W naszych projektach uwzględniamy fakt, że buty mają różne wysokości cholewki, więc w projekcie od Hazel możesz liczyć na przestrzenie zaprojektowane tak, abyś mogła/mógł pomieścić maksymalną ilość różnych par.Utrzymanie porządku w szafie stanie się łatwiejsze dzięki wieszakom na spodnie, wieszakom na krawaty i paski oraz wysuwanym półkom.

Bałagan w szufladach stanie się przeszłością, gdy zdecydujesz się na organizery do szuflad. Dodatkową zaletą organizatorów jest to, że ułatwiają znalezienie potrzebnych przedmiotów w szafie.
A co z kuchennym składnikiem? Czy jest coś, co pomoże utrzymać porządek w strefie gospodarczej? Oczywiście. Znajdź najlepsze wieszaki i rozwiązania do strefy gospodarczej tutaj.Wiele osób już korzysta z robota, który zamiata i mopuje podłogę. Miejsce na to urządzenie także trzeba odpowiednio zaprojektować. W zależności od wysokości stacji, najlepszym miejscem może być podcięcie szafy.


61 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page