top of page
Szukaj

Topowi artyści w projektach Hazel. Zobacz czyje dzieła zdobią nasze projekty.

Jeśli obserwujesz nasze projekty, pewnie zauważyłaś/zauważyłeś, że często pojawia się w nich sztuka. Swoje wnętrza wzbogacamy zwykle ciekawymi obrazami, choć dość często same meble są tak designerskie, że stanowią dzieło sztuki użytkowej, jednak dziś skupimy się tylko na sztuce pięknej.

Do Stylu Hazel szczególnie polecamy naszym klientom malarstwo niefiguratywne i abstrakcję. Szczególnie sprawdza się abstrakcja wykonana w formie reliefów.

Niezwykle ważne jest dopasowanie dzieła do otoczenia. Wszystkie barwy muszą dobrze się ze sobą komponować, by tworzyć spójną całość.


Naszymi ulubionymi artystami w tym zakresie jest pracownia Ladnini https://ladnini.com.


Kolejnym artystom, którego dzieła chętnie umieszczamy, jest Oskar Zięta. https://www.zieta.pl/pl/oskar-zieta Jeśli w restauracji lub hotelu zobaczysz dmuchane, metalowe obrazy, wieszaki czy meble to możesz być pewna/pewny, że jest to właśnie dzieło tego wybitnego artysty. Szczególnie znane są jego dmuchane siedziska, które można znaleźć w kilku Warszawskich restauracjach.

Kolejnym artystom, którego prace uwielbiamy jest zagraniczny Form Works Studio https://www.formworksstudio.co.uk/framed-prints Oprócz obrazów studio oferuje również elementy dekoracyjne z tkanin jak np. poduszki i koce.


W podobnym stylu, jednak w bardziej zawężonej tonacji barw tworzy Alicja Gimeno. Jej profil znajdziesz tutaj https://www.instagram.com/_a.gimeno/


Bardzo ciekawe, abstrakcyjne rzeźby i obrazy wyszukujemy również w stacjonarnych sklepach. Poniżej najciekawsze znaleziska z Warszawy:

Sztuki piękne to nie tylko idealny sposób na dopełnienie aranżacji wnętrza i nadanie mu niepowtarzalnego charakteru. Pisząc o sztuce, nie wypada nie wspomnieć, że zakup obrazów czy rzeźb to także dobra inwestycja pieniężna.


49 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page