top of page
60.jpeg

Zobacz, co jeszcze wspaniałego przyniesie Ci współpraca z nami:

W naszym wnętrzu poczujesz się dobrze nawet w najbardziej pochmurny dzień.

Nasze wnętrza kreujemy tak, by wpływały pozytywnie na ich mieszkańców. Wszystkie elementy i materiały dobieramy świadomie, byś poczuł się we wnętrzu dobrze nawet po najbardziej ciężkim dniu. We wnętrzu nie chodzi nam tylko o piękno, chodzi o nastrój w jaki możemy Cię wprawić i jak szczęśliwe wieczory i poranki Ci zaprojektować.

Będziesz widzieć efekt końcowy nim zaczną się prace wykończeniowe.

Hiper realistyczne wizualizacje, jakie oferujemy, będą odzwierciedleniem Twojego przyszłego wnętrza. Zobaczysz dokładnie, nie tylko pomysł na Twoje wnętrze, ale i jak będą rozdysponowane Twoje setki tysięcy złotych na wykończenie, nim wydasz pierwszą złotówkę. Na etapie projektu łatwo możesz nanieść zmiany, jeśli coś Ci się nie spodoba. Nasze wizualizacje odzwierciedlają zwykle listę zakupów w 95-98%, ale dla Ciebie, możemy wymodelować nawet każdą rzecz, tak by wizualizacja odzwierciedlała Twoje przyszłe wnętrze nawet w 100%. 

Możesz zapytać o wszystko, bo gwarantujemy stały kontakt w czasie prac, jak i wsparcie po projektowe.

Jedną z unikalnych wartości, jakie oferujemy klientom jest nie tylko kontakt w czasie projektu (zwykle na jeden projekt przypada 80-100 wiadomości e-mail oraz spotkania) i w czasie prac wykończeniowych (wsparcie wykonawców, by wykonali dokładnie nasz projekt), ale i oferujemy wsparcie dla Ciebie jako inwestora. Po zakończeniu projektu otrzymasz od nas pakiet konsultacji, dzięki czemu możesz czuć się zaopiekowany i skorzystać z naszej pomocy, gdy tego potrzebujesz.

bottom of page