top of page

Galeria prac

Poczekaj, prace mogą się chwilkę ładować, byś mógł zobaczyć je w pełnej rozdzielności.

California Sunset | Penthouse 148m2

Cudowny projekt apartamentu w stylu Californi. Utrzymany w naturalnych, ciepłych barwach zachwyca elegancją. Mimo luksusowego wyrazu jest domowy i przytulny. 

Ten, kto choć raz był w Los Angeles, ten na zawsze pamięta widok chowających się promyków słońca za piaskami Santa Monica. Chcieliśmy, by ten apartament dyskretnie nawiązywał do swojego wspaniałego, ciepłego otoczenia. Myślę, że się nam udało.

Użyte materiały dobraliśmy w barwach naszej stylistyki Hazel. Poruszanie się po stylistyce Hazel jest gwarancją harmonii barw. Chcemy, aby nasze projekty cieszyły oczy i duszę.

Pisząc, o projekcie nie mogę pominąć faktu, jak nowoczesny, a zarazem klasyczny w kompozycji jest jego układ. To dzięki naszemu autorskiemu systemowi Golden Beauty TM, dajemy naszym klientom to, co najlepsze — ponadczasowość. Kiedy mody królują i przemijają, jedno jest wieczne — piękno.

Stwórzmy kolejne dzieło dla Ciebie.

Genius Cosy Cave | 88m2

Byś może kiedyś się zastanawiałeś, jak się rodzą style w architekturze i sztuce, jeśli nie to mam nadzieję, że również zostaniesz chwilkę ze mną, by przeczytać o krótkiej historii powstania Stylu Hazel.
Genius Cosy Cave to projekt, który zapoczątkował Styl Hazel.

Styl jest  moją odpowiedzią na potrzebę ludzi, szukających zarówno pięknego, domowego, ciepłego, jak i eleganckiego wnętrza. Chcących mieszkać nowocześnie, ale ponadczasowo. Operując w barwach natury, tworzę domowy azyl, do którego z dumą Ty także zaprosiłbyś znajomych.

W Stylu Hazel chodzi o tworzenie całości. Nie tworzę projektu w głowie, w sklepie również nie. Dzieła dla moich klientów powstają z mojego doświadczenia, edukacji architektonicznej oraz rozwiniętych na Akademii Sztuk Pięknych umiejętności plastycznych, podczas modelowania w komputerze.

Tworząc model, tworzę kompozycję. Jak malarz, tworzę najlepsze kadry wnętrza, którym dobieram proporcje barw, tak by mój klient mógł się zachwycać otaczającym pięknem na co dzień. Operuję kompozycją, by osiągnąć spójną całość wnętrza. Materiały i wyposażenie dobieram tak, by styl wnętrza przetrwał mody i trendy.

Zapraszam Cię do świata Hazel. Mam nadzieję, że zechcesz zostać w nim na dłużej.

Pecan House | 450m2

Dom jakich mało, nowoczesny, klasyczny, ciepły. Prawdziwa oaza spokoju, azyl, miejsce odpoczynku i relaksu. Naszą filozofią twórczą jest kreacja miejsca, gdzie można nabrać sił poprzez głęboki relaks. Zgrabnie i świadomie tworzymy przestrzenie, które są niczym nowoczesne jaskinie, domowe, eleganckie, chroniące przed zgiełkiem i hałasem wymagającego świata. 

 

Nasze nawiązanie do natury w każdym domu, nie jest przypadkowe. Człowiek potrzebuje kontaktu z przyrodą. To dlatego tak chętnie sięgamy po naturalne materiały i kolory natury, by otoczyć naszych klientów kojącą przyrodą. 

 

W projekcie użyliśmy ciekawych rozwiązań jak szklana wanna i umywalka, czy kran mocowany do sufitu. Każda zasłona w domu ma elektryczne sterowanie. Nie mogło również zabraknąć absolutnej nowości, czyli detali naszego autorstwa: szklanych półek i regałów. 

 

Mało kto wie, ale niektóre meble projektujemy my sami. Nie są nigdzie do kupienia. Tworzymy je na potrzebę naszych projektów. Chcemy, by każdy projekt był niepowtarzalny. To dlatego również tak niechętnie zdradzamy, gdzie można kupić wybierane, przez nas wyposażenie i to jakie materiały stosujemy. Jest to naszą tajemnicą, która sprawia, że nasi klienci mogą liczyć na to, że nikt inny nie będzie mieć podobnych rozwiązań.

Chic of Taupe | 46m2

Ten niezwykle szykowny i zarazem przytulny apartament powstał dla naszych przemiłych klientów z Warszawy, którzy chcieli, by ich wnętrze nie było w zbyt ciepłych barwach, za to w odcieniach taupe i nude z dodatkiem naturalnego drewna.

 

Kolorystyka projektu była dla nas małym wyzwaniem, bo zwykle pracujemy w ciepłych odcieniach palety natury, ale każdy nasz klient jest niepowtarzalny i oprócz tego, że chce mieć wnętrze w stylu Hazel, chce dodać od siebie coś indywidualnego. 

 

Oprócz spokojnej kolorystyki w apartamencie znalazły się nasze autorskie detale jak: oświetlenie drzewek, fikuśna neonowa lampa, ukryta w lustrze szafa na buty, czy szafka na szczoteczki za lustrem w łazience. 

 

Pomysł na sypialnię to podział na strefę spania i garderoby utrzymane w ciemnej tonacji oraz jasne szafy. Lustra optycznie powiększają przestrzeń nie zabierając jej, niesamowicie kojącej przytulności.