top of page
Szukaj

Hazel to styl bycia. Ubierz nie tylko swoje wnętrze.

Dziś ciekawy i trochę inny temat, bo modowy, ale również związany z wnętrzami, szczególnie w stylu Hazel. Jest jeden styl modowy, który idealnie idzie w parze ze stylem naszych ponadczasowych i klasycznych, ale wciąż nowoczesnych i wytwornych wnętrz. Jest nim tak zwany Old Money Style.
Old Money Fashion to nie tylko sposób ubierania się, to prawdziwe wyrażenie klasy i elegancji, które przetrwały próbę czasu. To nie tylko moda, to styl życia, odzwierciedlający pewność siebie, spokój ducha i szacunek dla tradycji. Oto, dlaczego Old Money Fashion jest tak wyjątkowy i dlaczego tak wiele ma wspólnego ze Stylem Hazel.


Klasyka ponad wszystko: Old Money Fashion nie podąża za przelotnymi trendami. Zamiast tego stawia na klasykę, elegancję i ponadczasowy styl. Klasyczne kroje, prostota formy i naturalne tkaniny są podstawą tego nurtu, co czyni go odpornym na zmieniające się mody. Tak samo o ponadczasowość wnętrz dba Styl Hazel, wybierając ponadczasowe materiały jak kamienie, drewno i metal w prostych klasycznych kompozycjach.


Jakość ponad ilość: Dla miłośników Old Money Fashion, tak jak dla naszych klientów, jakość jest zawsze priorytetem. Wybierają oni ubrania wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i komfort noszenia. To podejście jest również manifestem przeciwko współczesnej kulturze szybkiej mody, promującej masową produkcję.

Neutralna paleta kolorów: Old Money Fashion, tak jak Styl Hazel, unika jaskrawych, krzykliwych kolorów na rzecz stonowanych, neutralnych tonów. Beże, brązy, granaty czy szarości dominują w garderobie, tworząc spójną, elegancką całość. Powyższe połączenia kolorystyczne są zawsze gustowne i ponadczasowe, dlatego w Hazel tak chętnie z nich korzystamy.


Dopasowanie i minimalizm: Odzież w stylu Old Money Fashion charakteryzuje się precyzyjnym dopasowaniem. Odpowiednio dobrana rozmiarówka podkreśla atuty sylwetki, przy jednoczesnym zachowaniu elegancji. Minimalizm jest kluczowy, tak samo jak w Stylu Hazel – noszenie ubrań, które mówią o klasyfikacji społecznej, ale bez zbędnych ozdobników.

Jeśli kochasz minimalizm i Styl Hazel polecam Ci głębsze zainteresowanie się tą wyjątkową stylistyką, by stworzyć swój naprawdę stylowy i jednorodny świat pełen elegancji i wygody. Poszukiwanie inspiracji możesz zacząć od platformy Pinterest, na której znajdziesz wiele kompozycji przepięknych outfitów w stylu Old Money.


31 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page