top of page
Szukaj

Eleganckie farby dekoracyjne

Zaktualizowano: 21 paź 2023

Było o tynkach, więc dziś będzie o farbach dekoracyjnych. Farby dekoracyjne to idealny sposób na odświeżenie i uatrakcyjnienie wnętrza. Oferują one szeroką gamę kolorów, faktur i efektów, które pozwalają na tworzenie oryginalnych i unikalnych aranżacji w każdym pomieszczeniu.
Jeden z najpopularniejszych rodzajów farb dekoracyjnych to farba magnetyczna. Ta farba pozwala na zamienienie ściany w tablicę magnetyczną, co jest szczególnie przydatne w pomieszczeniach dziecięcych. Farby magnetyczne są dostępne w różnych kolorach i łatwe w aplikacji. Zobacz farbę magnetyczną z Tikkurila https://tikkurila.pl/produkty/tikkurila-magnetic


Farba strukturalna to kolejny rodzaj farby dekoracyjnej, która pozwala na uzyskanie trójwymiarowego efektu. Farby strukturalne mają zwykle gęstą i ziarnistą konsystencję, dzięki czemu można tworzyć ciekawe wzory i tekstury na powierzchniach ścian. Farby strukturalne są dostępne w różnych kolorach i fakturach, co pozwala na uzyskanie interesujących efektów. Poniżej przykłady farby strukturalnej:


Farby metaliczne to kolejna opcja, która jest bardzo popularna w nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Farby metaliczne dają wrażenie przestrzeni, a także połyskują na świetle, co dodaje pomieszczeniu elegancji. Farby metaliczne są dostępne w różnych kolorach, takich jak srebrny, złoty, miedziany czy stalowy.


Farba tablicowa to kolejna popularna opcja, która pozwala na zamianę ściany w tablicę do pisania kredą. Farby tablicowe są łatwe w aplikacji i pozwalają na tworzenie ciekawych wzorów i rysunków na powierzchniach ścian. Jedną z takich farb jest Tikkurila Liitu. Produkt znajdziesz pod tym linkiem https://tikkurila.pl/produkty/tikkurila-liitu?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=PL-TIKK-CONS-THINK-KAN-FARBY-2023-ZJEDNOCZENIE&utm_term=TABLICOWA&gclid=CjwKCAjw7c2pBhAZEiwA88pOF0Pe0WRoAF8Syk_2XNqEqESV0fAikJqPPDjiTO7q8J8ymgvTXUCM1xoCqxIQAvD_BwEFarba fluorescencyjna to ciekawa opcja, która pozwala na uzyskanie efektu świecącego w ciemności. Farby fluorescencyjne są dostępne w różnych kolorach i mogą być stosowane w pomieszczeniach dziecięcych, klubach i dyskotekach. Zobacz tutaj przykładowy produkt z zastosowaniem :


Sama często stosuje w projektach różne typy farb dekoracyjnych. Są ciekawą alternetywą dla jednolitych powierzchni, dobrze dobrane nadają przestrzeni charakteru. A Tobie, która farba spodobała się najbardziej ? ;)127 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page