top of page
Szukaj

Publikacja naszego projektu w magazynie Mad White.

Zaktualizowano: 2 cze 2023

Znany magazyn Mad White opublikował nasz najnowszy projekt California Sunset i pokazał większemu gronu swoich odbiorców. Poniżej znajdziesz treść artykułu, choć zachęcam Cię do odwiedzenia strony z publikacją:"Mieszkanie Polaków w Los Angeles zaprojektowane zostało przez arch. Aleksandrę Kiluk z pracowni Hazel Architects. Wnętrze, które ma nawiązywać do kalifornijskiego klimatu, nieprzypadkowo zostało określone jako California Sunset. Jak mówi architektka to właśnie promienie kalifornijskiego słońca, były jedną z inspiracji.
Projekt apartamentu wykonanego dla pary Polaków mieszkających w Los Angeles jest niezwykły pod wieloma względami. Apartament utrzymany w naturalnych, ciepłych barwach zachwyca elegancją. Mimo luksusowego wyrazu jest domowy i przytulny. Architekci z Hazel Architects nie mogli się powstrzymać, by nie odwzorować, choćby odrobiny Kalifornijskiego słońca.

Ten, kto choć raz był w Los Angeles, ten na zawsze pamięta widok chowających się promyków słońca za piaskami Santa Monica. Projektanci chcieli, by ten apartament dyskretnie nawiązywał do swojego wspaniałego, ciepłego otoczenia.Użyte materiały architekci dobrali w barwach autorskiej stylistyki Hazel, stworzonej przez studio. Apartament jest nowoczesny, ale mimo to ponadczasowy i obiektywnie piękny. Sekretem jest autorski system Golden Beauty TM, wypracowany przez studio Hazel Architects. Na szczególną uwagę zasługuje dobór wykończenia i balans między prostymi formami, a designerskim akcentem, tworzącym charakter wnętrza.


Apartament California Sunset to prawdziwe dzieło sztuki wnętrzarskiej. Naturalne barwy piasków, drewna i kamienia są zestawione z ciepłymi tkaninami o widocznych splotach. Wszystko to razem tworzy przyjemną dla oka, elegancką a zarazem domową przestrzeń.O architektach: Hazel Architects – marka wnętrzarska Hazel Architects skupia się na tworzeniu unikalnych wnętrz w autorskim Stylu Hazel. Styl Hazel to odpowiedź pracowni na potrzebę mieszkania we wnętrzach nowoczesnych, ale ponadczasowych, eleganckich, lecz przytulnych i domowych. “Tworzymy na podstawie klasycznej kompozycji, dzięki której nasze wnętrza są harmonijne i piękne. Tworzenie obiektywnie pięknych wnętrz jest dla nas bardzo ważne, ponieważ zależy nam na ponadczasowości naszych prac. Stylistyka Hazel obraca się również wokół barw natury: ciepłych beżów, brązów, drewna, piasków, kamieni i skał. Nie jest to przypadkowe. W dzisiejszych, wymagających czasach ludzie nadal potrzebują kontaktu z naturą, swojego azylu, gdzie poczują się bezpiecznie i będą mogli odetchnąć po pracowitym dniu, to właśnie dlatego tak chętnie stosujemy kolory natury i naturalne materiały, bez krzykliwych, smutnych, sztucznych kolorystyk. Wiemy, jak bardzo to, co nas otacza, wpływa podświadomie na psychikę, więc projektujemy w pełni świadomie tak, by stworzyć naszym klientom wygodną przestrzeń do życia, w której będą czuć się dobrze, spokojnie i radośnie przez następne kilkadziesiąt lat.” – czytamy na stronie Hazel Architects (https://www.hazelarchitects.com)"


Dziękujemy magazynowi za publikację i czekamy na kolejną, tym razem w magazynie Archinea i na Onet.pl.

127 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page